سفارش انواع ویزا کارت و مستر کارت بین المللی

ویزا کارت و مستر کارت فیزیکی

ویزا کارت و مستر کارت مجازی غیر قابل شارژ مجدد

ویزا کارت و مستر کارت قابل شارژ

پرداخت ارزی با ویزا کارت و مستر کارت

نقد کردن دلار ویزا کارت و مستر کارت

این کارتهابه کسانی که خرید های اینترنتی یا نیازبه ثبت نام در سایتهایی که نیاز به مستر کارت دارند توصیه می شود و دارای مشخصات زیر می باشد :

 

  1. قابل استفاده در بیش از 10 میلیون فروشگاه که علامت مستر کارت وجود دارد .
  2. غیر قابل شارژ

شما میتوانید برای تهیه کارت های از این بخش اقدام کنید

 

  • مستر کارت مجازی چیست؟

شامل اطلاعات یک کارت خرید بین المللی با نام مستر کارت MasterCard می باشد که برای خرید از سایت های اینترنتی که این نوع کارت را پذیرش می کنند مناسب است. اطلاعات کارت عبارتند از: شماره ۱۶ رقمی کارت، تاریخ انقضای کارت، CVV2 که یک کد ۳ رقمی می باشد. این اطلاعات پس از سفارش در اخیار شما قرار می گیرند تا مورد استفاده قرار گیرند.

  • فرق ویزا کارت و مستر کارت چیست؟

هر دو از معتبر ترین شرکت های صادر کننده کارتهای بین المللی می باشند که تقریباً تمام سایت ها هم مستر کارت و هم ویزا کارت را مورد پذیرش قرار می دهند. به عنوان مثال ۱۶ رقم کارتهای ویزا کارت با ۴ شروع می شوند و ۱۶ رقم مستر کارت با ۵ آغاز می شوند. برخی بانک ها مستر کارت صادر می نمایند، برخی ویزا کارت و برخی هر دو کارت را به دلخواه مشتری صادر می نمایند. بنا بر این همانند ۲ اپراتور موبایل، در کارایی نهایی فرق چندانی با هم ندارند.

  • فرق کارتهای بین المللی با کارتهای شتاب چیست؟

شرکت های صادر کننده کارت بین المللی نظیر Visa, Mastercard, American Express, Union Pay, JCB Card هر کدام کارتهای مخصوص خود را در سطح ها و کلاس های مختلفی به مشتریان خود از طریق صادر کنندگان و بانکها ارائه می نمایند.

هر کدام از صاحبان کارتهای مذکور بدون توجه به کشور صادر کننده، در تمام کشورهای طرف قرارداد در جهان کارت خود را می توانند با کارمزد اندکی استفاده کنند. خرید از اینترنت، خرید از POS فروشگاهی، برداشت وجه از ATM و خرید تلفنی از امکانات این کارتها می باشد.
اما کشور عزیز ما ایران متاسفانه به علت تحریم های موجود، امکان دسترسی به این سرویس ها را ندارد. بنا براین سیستم بانکی داخلی ایران امکان اتصال به سوییچ های شرکت های بین المللی را ندارند و یک شبکه داخلی محسوب می گردد. کارت شتاب یک نوع می باشد اما کارتهای بین المللی دارای تنوع کارت نظیر Prepaid, Debitو Credit می باشد.

کارتهای prepaid مستقل از حساب بانکی می باشند و کارتهای Debitمتصل به یک حساب بانکی می باشند و از اعتبار بالاتری برخوردار می باشد. کارتهای Credit یا اعتباری هم بستگی به اعتبار اشخاص توسط بانکها صادر می گردد و شخص در مدت زمان تعیین شده بانک نسبت به برگشت صورتحساب استفاده شده اعتبار اعطا شده بانک اقدام خواهد نمود.

سفارش از پنل کاربری 

2014 Powered By Wordpress, Goodnews Theme By Momizat Team