سرور مجازی ایران

سرور مجازی ایران

سرور مجازي ايران يا VPS چيست؟
VPS مخفف Virtual Private Server به معني سرور خصوصي مجازي مي باشدو گاهي از آن به عنوان VDS که مخفف Virtual Dedicated Server به معني سرور اختصاصي مجازي مي باشد، نام برده مي شود.
سرور مجازي دقيقا همانند يک سرور اختصاصي ايران مستقل و با همان سطح دسترسي عمل مي نمايد، با اين تفاوت که چند عدد سرور مجازي بر روي يک سرور فيزيکي قرار مي گيرند. به عبارت بهتر با استفاده از تکنولوژي هاي مجازي سازي مانند VMware و با بهره گيري از سخت افزار هاي پرقدرت و پيشرفته، يک سرور فيزيکي به چندين سرور مجازي ( سرور مجازي ايران ) با امکانات مختلف تقسيم مي شود. هر سرور مجازي ايران بنا بر تنظيمات اوليه، سهم خاصي از منابع سرور از قبيل پردازنده، حافظه اصلي، فضاي ديسک سخت، پهناي باند و … را به صورت اختصاصي و تضمين شده در اختيار مي گيرد.
هر سرور مجازي ايران بصورت کاملا مستقل عمل مي نمايد، در نتيجه VPS هاي موجود برروي يک سرور مي توانند از سيستم عاملهاي مختلف و نسخه هاي متفاوت و همچنين نرم افزار هاي اختصاصي خود استفاده نمايند.
در تمامي پلانهاي پيشنهادي پايين، دسترسي مدير سيستم (Administrator/root) در اختيار شما خواهد بود و اين امکان وجود دارد تا با Remote Desktop و يا SSH سرور مجازي ايران خود را مديريت نماييد و با خيال راحت و بدون نگراني از دخالت ديگران در برنامه هاي شما، از سرور مجازي ايران اختصاص يافته خود استفاده نماييد مزاياي سرور مجازي ايران ( VPS ) نسبت به سرور اختصاصي:
هزينه: در واقع شما همه قابليتهاي يک سرور اختصاصي ايران را با کسري از هزينه هاي آن خواهيد داشت.
مديريت پذيري: ابزارهاي تعبيه شده در VMware و SolusVM (مجازي‌سازي مورد استفاده در آپروز) ,مديريت سرور مجازي را از خارج آن بسيار آسان ميکند.
انعطاف پذيري: ارتقاءمنابع اختصاص يافته براي يک سرور مجازي ايران ، در صورت نياز به منابع بيشتر به راحتي و بدون نياز به جابجاي اطلاعات و اختلال بلندمدت در سرويس قابل انجام است.

سرورمجازی ایران 24 الی 48 ساعت پس از سفارش تحویل داده میشوند.

پلن 1 پلن 2 پلن 3 پلن 4 پلن 5
حافظه رم 1 GB 2 GB 3 GB 4 GB 8 GB
هارد دیسک 20 GB 30 GB 40 GB 50 GB 100 GB
پورت اینترنت 1 GB/ps 1 GB/ps 1 GB/ps 1 GB/ps 1 GB/ps
پورت اینترانت 10 GB/ps 10 GB/ps 10 GB/ps 10 GB/ps 10 GB/ps
پهنای باند 100 GB 100 GB 100 GB 100 GB 100 GB
پردازنده 2 هسته 2 هسته 2 هسته 3 هسته 4 هسته
مجازی ساز Vmware ESXi Vmware ESXi Vmware ESXi Vmware ESXi Vmware ESXi
لوکیشن
39,000 تومان 49,000 تومان 59,000 تومان 89,000 تومان 109,000 تومان

اطلاعات بیشتر :
تمامی پورت های شبکه ۱ و ۱۰ گیگابیت می باشند و سرور های مجازی ایران از دیتا سنتر زیرساخت می باشد که دارای پورت قدرت مند تری نسبت به  سایر دیتا سنتر های ایرانی می باشد . لازم به ذکر است سرور های آپروز در رک های اختصاصی شرکت قرار دارد و از تجهیزات شبکه و آی پی اختصاصی استفاده میگردد.
این سرور ها برای افرادی که نیازمند کیفیت بیشتری هستند و یا برای کار هاستینگ یا بازی ، سرور نیاز دارند مناسب می باشد لازم به ذکر است سرور های بازی فقط بر روی آی پی های اینترانت قابل ارائه می باشد.
کنترل پنل خاموش ، روشن ، ریستارت ،تغییر سیستم عامل ، مشاهده پهنای باند ، گراف مصرف منابع ، تغییر رمز و… مربوط به سرور ، از داخل پنل کاربران در دسترس می باشد.
انواع سیستم عامل های لینوکس ، ویندوز قابل ارائه می باشد.
هزینه نصب تمامی سرور های مجازی آپروز رایگان می باشد.
امکان ارتقا رم ، پهنای باند ، هارد دیسک ، سی پی یو و… در هر زمانی بدون مشکل قابل انجام می باشد.
هر ۱۰۰ گیگ پهنای باند اضافه 15۰۰۰ تومان و هر ۱۰ گیگ ۳۰۰۰ تومان می باشد.
قیمت هر ۲۰ گیگ هارد اضافه ۵۰۰۰ تومان ماهانه می باشد.
هزینه هر آی پی اضافه 6,۰۰۰ تومان می باشد.
هزینه هر ۵۱۲ مگابایت رم اضافه ۱۵۰۰۰ تومان ماهانه می باشد.
هزینه هر ۱ هسته سی پی یو اضافه ۱۵۰۰۰ تومان ماهانه می باشد.
برای پاسخگویی به سوالات دیگر میتوانید از طریق پشتیبانی زنده در سایت ،تماس تلفنی با واحد فروش و یا تیکت با ما در ارتباط باشید.

2014 Powered By Wordpress, Goodnews Theme By Momizat Team