خرید در قیمت مورد نظر شما

میزان تغییرات نرخ ارزهای دیجیتال مخصوصا ICO های جدید دارای نوسانات بسیاری میباشد . در صورتی که تمایل به خرید به موقع ICO یا کریپتوی خود را دارید باید هر زمان گراف و نمودار را بررسی کرده و میزان مبادلات را از همه صرافی های آنلاین چک کنید . این کار کمی طاقت فرسا به نظر میرسد . بسیاری یک شبه با تغییرات ناگهانی قیمتها پولدار یا ورشکسته شده اند.

حال آنکه شما میتوانید با تنظیم درست اکانت های خود و اجاره ربات های آنالیز کننده زمان خریدوفروش به موقع را کنترل کرده و خوابی آسوده داشته باشید. زمان خرید مناسب با توجه به کم شدن قیمت ها و زمان فروش هنگام گران شدن یا ورشکستگی ناگهانی یک ICO از نگرانی هایی است که میتوانید با استفاده از خدمات ارز دیجیتال آپروز دیگر نگران آن نباشید.

در صورتی که قصد خرید در مقادیر بالای 500 دلار در روز را دارید و تمایل دارید تا با کمترین هزینه این کار را انجام دهید میتوانید پس از شارژ حساب کاربری خود با محاسبه دلار روز و پرداخت کارمزد مناسب بیتکوین و کریپتوهای خود را در زمان مناسبتر خریداری کنید .

در این حالت شما با انتخاب گزینه  ”  ثبت خرید با قیمت درخواستی ”  و پس از تخمین دقیق قیمت مورد نظر خود را به دلار وارد کرده و به همان میزان حساب کاربری خود را شارژ میکنید. سرویس شما پس از حداکثر یک روز تحویل داده خواهد شد.

 

امکان برگشت موجودی شما از آپروز در صورت بروز هرگونه مشکل و عدم دریافت کوین ها تا 24 ساعت امکانپذیر میباشد.
در صورتی که مبادله شما با موفقیت انجام نشود هزینه شارژ شده قابل استراد میباشد. استفاده از این بخش برای سرمایه گزاران یا علاقه مندان به مبادلات روزانه مناسب میباشد .

 

کارشناسان پس از بررسی سفارش با شما تماس گرفته و شما را راهنمایی خواهند نمود .

لازم به ذکر است برای خریدها و مبادلات بالای 500 دلار در روز استفاده از این بخش مجاز میباشد. در صورتی که خرید های کمتر از 500 دلار دارید میتوانید از اینجا اقدام کنید.

خرید بیت کوین و اتریوم

[ccpw id="2746"]