آپروز – راهکارهای اینترنتی روزانه

راهکارهای نوین خدمات الکترونیک و پرداخت های خارجی
خدمات خرید ارز و سرمایه گزاری آنلاین در بورسهای Binary
فعالیت و حرفه خود را با آپروز گسترش دهید.

سرمایه گزاری روی ارزهای دیجیتال ( بیت کوین ، لایت کوین ، اتریوم و انواع ICO … )
با ورود به بازار بورس ارزهای الکترونیک و دیجیتال

نمودار لحظه ای بیت کوین

اولین و بزرگترین ارائه دهنده خدمات رادیوی اینترنتی در ایران

رادیو اینترنتی سرویسی است با فضا و پهنای باند نامحدود که برروی سرور های مدیا سنتر راه اندازی می گردد و به صورت استریم اقدام به پخش آوا می نماید. شما قادرید سرویس رادیویی خود را در سایت های خودبسادگی بکار ببرید یا با خرید سرور هاستینگ از آن استفاده کنید

-قابلیت اجرای لایو و زنده رادیویی ( پشتیبانی از تمامی کارت های صوتی و نرم افزارهای موسیقی )
-قابلیت بارگذاری و پخش فایل های صوتی شما بصورت خودکار در سرور با حالت دی جی خودکار (auto DJ)
-لیست خود یا آهنگ های خود را انتخاب کنید و با فعال کردن گزینه Auto DJ رادیوی۲۴ ساعته خود را با زمانبندی تعیین شده خود، داشته باشید.
-بهمراه آموزش فارسی و پشتیبانی
شما میتوانید پس از راه اندازی یک رادیوی اینترنتی لینک پلیر رایگان رادیوی خود را به اشتراک گذاشته و تعداد شنودگان و مخاطبان کسب و کار خود را افزایش دهید. قابلیت ارتقای رادیو با توجه به میزان ترافیک مصرفی شما برای تمدید پلن ها. پادکست خود را با ما شروع کنید .

نمایندگی VOXSERVICE در استریم رادیویی و سرورهای رادیویی آنلاین

سرورها درواقع کامپیوتر هایی همیشه روشن و آنلاین هستند که با پرداخت بهایی به صورت ماهانه یا سالیانه در اختیار میگیرید، بسته به قدرت و کانفیگ هر سرور که انتخاب میکنید بهای متفاوتی میپرازید. تا از فضا هارد و منابع سرور خود برای مقاصد مورد نیازتان بهره ببرید. آپروز با در اختیار داشتن سرور های مختلف در لوکیشن های مختلف جهان تمام نیاز های شما را پوشش خواهد داد.

نمایندگی ها

سرویس نمایندگی های آپروز به منظور ارائه خدمات به آن دسته از دوستان ارائه شده است که قصد ورود به عرصه هاستینگ و رادیوی اینترنتی داشته باشند و تمام اختیارات مدیریت منابع اعم از مدیریت حجم مدیریت ترافیک، دیتابیس و … در اختیارشان گذاشته شود. و یا اگر تعداد رادیوها و هاست هایی که دارید زیاد است، به شما پنل نمایندگی را پیشهاد میکنیم تا علاوه بر مدیریت بهتر منابع هزینه تمام شده کمتری نیز پرداخت کنید.

[ccpw id="2746"]