افزایش اعتبار

راهنمای ثبت نام و افزایش اعتبار در آپروز

برای عضویت در وبسایت میتوانید از این لینک اقدام کنید

عضویت در وبسایت آپروز به سادگی و با پرکردن فرم مربوطه و کاملا رایگان امکان پذیر است. دقت کنید بهتر است کلیه مشخصات خود را با حروف لاتین وارد کنید. همچنین شماره تماس و ایمیل شما برای بازیابی اکانت شما الزامی میباشد.
شما میتوانید با ارسال مدارک بیشتر و درخواست نمایندگی سطح کاربری خود را ارتقا دهید . برای ارتقای سطح کاربری با پشتیبان تماس بگیرید. کاربران با سطوح بالاتر شامل تخفیف و دسترسی به پنل های نمایندگی خواهند بود.

از بخش مالی و گزینه افزودن وجه یا از این لینک میتوانید پس از پرداخت آنلاین از موجودی خود در وبسایت استفاده کنید.
در صورت برگشت از بانک فاکتور با مبلغ در خواستی شما به صورت خودکار صادر شده میتوانید در بخش مالی/صورتحساب ها فاکتور خود را پرداخت کنید.

افزایش اعتبار و دریافت سود اینترنتی در آپروز :  افزایش اعتبار بیش از صد هزارتومان در وبسایت و عدم استفاده تا یک ماه،سرمایه گزاری اینترنتی محسوب شده و شامل 5 درصد اعتبار قابل برداشت و ده درصد اعتبار غیر قابل برداشت خواهد بود.یعنی شما میتوانید با شارژ یک میلیون تومانی پس از یک ماه تا صد هزارتومان سرویس رایگان دریافت کنید یا یک میلیون و پنجاه هزارتومان برداشت کنید. برای اعلام درخواست سرمایه گزاری مطمئن پس از افزایش اعتبار از بخش پشتیبانی درخواست سرمایه گزاری اینترنتی برای اعتبار خود را اعلام کنید. این پیشنهاد برای نمایندگان و علاقه مندان به کسب و کارهای اینترنتی در نظر گرفته شده است. شما با استفاده از این سرویس در سود یکی از پروژه ها و کسب و کارهای اینترنتی شریک خواهید بود.

[ccpw id="2746"]